Πρόσκληση για παρακολούθηση επιμορφωτικής ημερίδας εκπαιδευτικών ΠΕ06 Αγγλικής Γλώσσας Α/θμιας Εκπ/σης Περιφ. Ενότητας Ιωαννίνων

symbouloiΑγαπητοί Συνάδελφοι,

Σας γνωρίζω ότι την Πέμπτη 6 Οκτωβρίου 2016 και ώρες 09:00-13:00, θα πραγματοποιηθεί επιμορφωτική ημερίδα στην αίθουσα εκδηλώσεων του 7ου Δημοτικού Σχολείου Ιωαννίνων (κατόπιν σχετ. έγκρισης με αρ.πρ. Φ.34.2/6511/26-9-2016) η οποία απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς ΠΕ06 Αγγλικής Γλώσσας Α/θμιας Εκπ/σης με θέμα:

«Παρουσίαση και εφαρμογή του Ενιαίου Προγράμματος Σπουδών για τις Ξένες Γλώσσες».

Παρακαλούνται οι Δ/ντές των σχολείων να διευκολύνουν τη συμμετοχή των εκπαιδευτικών στην ημερίδα αυτή, ώστε όλοι οι συνάδελφοι να προσέλθουν στην ημερίδα.

Σας επισυνάπτουμε το πρόγραμμα της ημερίδας.

Κεραμίδα Αρετή

Σχολική Σύμβουλος Αγγλικής