Σύνθεση-Αναθέσεις παιδαγωγικής ευθύνης- Στοιχεία Επικοινωνίας ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Ηπείρου

Με την Αριθ.Πρωτ.:Φ.35/7880 της 25-09-2018 απόφαση της Περιφερειακής Διευθύντριας Π.Ε. και Δ.Ε. Ηπείρου

Τοποθετούνται στις αντίστοιχες θέσεις Συντονιστών Εκπαιδευτικού Έργου για το Περιφερειακό Κέντρο Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (ΠΕ.Κ.Ε.Σ.) της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Ηπείρου, με έδρα τα Ιωάννινα, ανά κλάδο, τους παρακάτω εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης θητεία έως 31 Ιουλίου 2021,για το συμφέρον της Υπηρεσίας και με δαπάνη του δημοσίου, ύστερα από τη σχετική πρόταση του αρμόδιου Περιφερειακού Συμβουλίου Επιλογής Συντονιστών Εκπαιδευτικού Έργου και Προϊσταμένων ΚΕ.Σ.Υ. της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Ηπείρου.

Η σύνθεση και τα στοιχεία επικοινωνίας Σ.Ε.Ε. πρωτοβάθμιας & κοινών ειδικοτήτων

ΚΛΑΔΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΠΕ60 Νηπιαγωγών

Γκανιάτσα Δήμητρα

Σχολικές Μονάδες

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΠΕ60 Νηπιαγωγών

Χριστοφορίδου Καλυψώ

Χώρος Ευθύνης

2652064269